Taşıt Tanıma Sistemiyle Akaryakıt Giderlerinden Tasarruf Edin! 

Logo üyelerine özel fırsatlar ile şirketinize operasyonel kolaylık sağlamaya bugün başlayın.

Shell teklifinden yaralanmak için hemen başvurun.

Başlangıç Tarihi
01 Temmuz 2019

Bitiş Tarihi
31 Aralık 2021

 Shell Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek veya plaka tanımı yapılarak araçlarınızın Shell istasyonlarından kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yakıt almasını sağlar.  Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile tüm şirket araçlarınız, Türkiye’deki tüm TTS noktası Shell istasyonlarından ücret ödemeden yakıt alabilir. Alınan yakıtların tüm detayları online sistem ile ekranınıza gelir. 

·       Akaryakıtta tasarruf

         Fuelsave özelliği ile her depoda ek olarak %3 tasarruf edebilirsiniz.

·       Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali

Shell istasyonları aracınızı tanır akaryakıt ikmali hızlı bir şekilde yapılır, istasyonda   ödeme işlemi yapılmadığı için araçlarınızın bekleme süresi minimuma iner.

·       Akaryakıt tüketiminde tam kontrol

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimine dair tüm detaylar Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile haftalık olarak rapor edilir. Akaryakıt tüketiminizi kontrol altında tutabilirsiniz. Araçlarınızın km başına kaç litre akaryakıt kullandığını takip edebilir, performanslarını raporlayabilirsiniz.

·       Muhasebe kolaylığı

Shell TTS kullanımına başladıktan sonra ayda sadece 2 fatura kesileceği için binlerce fişin kontrolü, bilgisayara girilmesi ve ödenmesi gibi işleri en güvenilir şekilde azaltarak vakit kazanabilirsiniz.

·       Geniş Hizmet Ağı

Türkiye’nin en kolay ulaşılabilir noktalarına konumlanmış 1000’e yakın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır. İstanbul’dan, Mersin’e, İzmir’den, Van’a Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuğunuz çok daha kolay. Baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın!


·             Akaryakıt kampanyamızdan yararlanmak için Logo müşterisi olmanız gerekmektedir.

·             1 aracınız için bile başvuru yapabilirsiniz. Aracınızın şirkete kayıtlı olmasına gerek yoktur.

·             Shell ayrıcalığı ve Multinet hizmet kalitesi ile yapacağınız anlaşma için logofirsatlardunyasi.com.tr'ye hiçbir üyelik ücreti ödemeyeceksiniz.

·             Kampanyamızdan 31.12.2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

·             Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

·             Shell TTS ünitelerinin montajı ücretsiz yapılmaktadır ve bütün cihazlar anlaşma süresince ücretsiz teslim edilmektedir. 5 araç üzeri için montaj servisi firma adresinize gelip, Shell TTS ünitelerinin montajlarını tamamlar. Diğer talepler montaj servisinde gerçekleşir.

Shell TTS sahibi olabilmek için bir araç limiti var mıdır?

Bir araç limiti bulunmamaktadır. Sadece bir araç kullanımında da Shell TTS kullanabilirsiniz.

Shell TTS kullanabilmek için aracın şirkete kayıtlı olması şartı var mıdır?

Aracın şirket üzerine kayıtlı olması veya kiralık sözleşme zorunluluğu aranmamaktadır.

Shell TTS kullanabilmek için işlemler ne kadar zamanda tamamlanır?

Sistemi kullanmaya başlayabilmek için gerekli Sözleşme ve Evraklar tamamlanmalıdır. Taşıt Tanıma Ünitelerinin Gönderimi Sözleşme ve ekli evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra, banka kredi onayını takiben 7 iş günü içerisinde Taşıt Tanıma Üniteleri MNG Kargo aracılığıyla müşteriye kargo ile gönderiliyor.

Shell TTS ile akaryakıt alımına ait raporları ne şekilde görebiliriz?

Shell’in yönetim sayfası üzerinden araçlarınızın tüketimlerini kontrol edebilir ve aylık, haftalık, günlük olarak limit tanımlayabilirsiniz.

Shell TTS kullanımıyla akaryakıt alımları için firmamıza kaç adet fatura kesilmektedir?

Shell TTS ile alınan akaryakıta ait ödeme faturaları, her ayın 15. ve 30-31 (ayın son günü) olmak üzere 2 adet kesilmektedir.

Shell TTS üniteleri monte edilirken bir ücret ödenir mi?

Ücretsiz montaj yapılmaktadır ve bütün cihazlar anlaşma süresince ücretsiz teslim edilmektedir. 5 araç üzeri için montaj servisi firma adresinize gelip, Shell TTS ünitelerinin montajlarını tamamlar. Diğer talepler montaj servisinde gerçekleşir.