Yemek Giderlerinizde %100 Vergi Avantajından Yararlanın!

Aylık tek bir fatura ile muhasebe işlemlerinde verimliliği artırın.

Logo müşterilerine özel ayrıcalıklardan hemen faydalanın.

Başlangıç Tarihi
01 Temmuz 2019

Bitiş Tarihi
31 Aralık 2022

MultiNet yemek kartı ile, firma çalışanlarınızın öğle yemeği ihtiyaçlarını  kolay, hızlı ve avantajlı şekilde karşılaşılayabilirsiniz. İş yerinizde çalışanlarınıza yemek vermenizin yaratacağı ek zorluk ve maliyetleri yok etmenizi sağlayarak, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.  Hem firmanıza hem de çalışanlarınıza yaratacağınız avantajlar ile MultiNet dünyasına Logo müşterilerine özel fırsatlardan faydalanarak hemen katılın.

MultiNet yemek kartı şirketinize ne avantajlar sağlar?

Çalışanlarınızın öğle yemeği ihtiyacını karşılamak için MultiNet’i kullanırsanız %100 vergi avantajı sağlarsınız.

Tüm personelinizin aylık yemek giderlerini tek bir faturayla muhasebeleştirerek zamandan tasarruf edin.

Online sistemlerimiz sayesinde firmanız tarafından yapılan yüklemeler anlık olarak çalışanlarınızın bakiyesine aktarılır, çalışanlarınızın ek bir işlem yapmasına gerek kalmaz.

Yükleme, kayıp/çalıntı kart bloke işlemleri, fatura detayları gibi konularda 7/24 güvenli işlem yapabilme kolaylığına sahip olursunuz.

Yapılan araştırmalar sonucunda en çok tavsiye edilen yemek kartı MultiNet’in 21.000 kurumsal müşterisinden biri olmanın güvenini yaşayın.

Çalışanlarınız için avantajlarımız:

Türkiye genelinde 81 ili kapsayan 40.000 üye iş yerimizde geçen MultiNet ile çalışanlarınız bakiyelerini gönüllerince harcayabilir.

Mobil uygulamamız MultiPay üzerinden güncel bakiye ve işlemleri anlık takip edilebilir. Kartları yanında olmasa bile uygulamada bulunan karekodla ödeme seçeneği ile ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Harcadıkça kazandıran sadakat programımız TatlıPara sayesinde çalışanlarınızın ayda ortalama 3 yemek değerinde kazanım sağlar. (Ortalamada ayda 2 yemek düzenli TATLIPARA kazanımı sayesinde, ayda 1 yemek ise ek kampanyalar sayesinde kazanılmaktadır.)

Toplamda 2 milyon kart kullanıcısına düzenli olarak sunular kampanyalar ile ek avantajlar sunulur

·             Yemek Kartı kampanyamızdan yararlanmak için Logo müşterisi olmanız gerekmektedir.

·             1 kart için bile başvuru yapabilirsiniz. Kart başvurusu yapabilmek için herhangi bir limit yoktur.

·             Multinet UP ile yapacağınız anlaşma için logofirsatlardunyasi.com.tr'ye hiçbir üyelik ücreti ödemeyeceksiniz. Yemek kartı harcamanızla alakalı faturayı Multinet UP A.Ş. tarafınıza yansıtacaktır.

·             Kampanyamızdan 31.12.2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

·             Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir. 

Yemek kartının şirketime faydası nedir?

Yemek gideri ödemelerini nakit yapan firmaların yükümlü olduğu birçok vergiden muaf olabilirsiniz.

MultiNet sistemine geçiş süreci, kurumumuza ek bir iş yükü yaratır mı?

Kesinlikle hiçbir iş yükü yaratmaz. Multinet, göndereceğiniz listelere göre kartları üretir, listelerde belirtmiş olduğunuz sipariş tutarlarına göre kart yüklemelerini tamamlar ve kartlar​​ın tüm Türkiye’deki teslimat sorumluluğunu üstlenir. Kurumunuza yalnızca bu sürecin konforunu yaşamak kalır.​​

MultiNet kartlara yükleme işlemi ne kadar süre içerisinde yapılmaktadır?

Kurumsal İnteraktif Servisler ile 7/24 hizmet kesintisi yaşamadan başta kart yüklemeleri olmak üzere birçok Multinet Up hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde iletilen yükleme talepleri aynı gün içinde, mesai saatleri dışında iletilen talepler ise bir sonraki iş günü içinde tamamlanmaktadır. Ayrıca yüklemeleriniz anında veya ileri tarihli kartlara aktarılacak şekilde tanımlanabilmektedir.​​​

MultiNet üye iş yerleri yeterince yaygın mı?

MultiNet, Türkiye’nin her ilinde toplam 40.0​​00’i aşkın anlaşmalı noktası bulunmaktadır. Ayrıca güncel üye işyerlerimizin listesine MultiPay uygulamamız üzerinden de ulaşabilirsiniz.​

MultiPay nedir?

MultiPay mobil uygulaması ile MultiNet kartınızı kullanabileceğiniz yerleri listeleyebilir ve harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz, kartınıza ait bakiye ve kart işlemleri takip edilebilir, cüzdanınıza ait bireysel bakiye yükleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde fiziki kartınıza ihtiyaç duymadan karekod ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. MultiPay uygulamasını App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

TatlıPara nedir?

TatlıPara, Türkiye’nin dört bir yanında 5.000’in üzerinde MultiNet üye noktasında yaptığınız harcamalardan kazandığınız paradır. Kart bakiyenize yüklenir, değeri TL ile eşittir. TatlıPara kampanyasını mobil uygulama MultiPay üzerinden takip edebilirsiniz. Kampanyalı noktalarda “Bugün Burdayım!” butonuna basarak TatlıPara kazanabilirsiniz.  Kazandığınız TatlıPara'ları market ve restoran gibi 40.000 üye işyerinde dilediğinizce harcayabilirsiniz.