Uçak bileti alımına özel konaklama ve GastroClub üyeliği hediye!

Size özel 10 adet uçak bileti alımınızda 1 gece otel konaklama hediyesi ve ücretsiz Gastroclub üyeliği fırsatını kaçırmayın.

Uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama ile 360° hizmetten faydalanın.

Başlangıç Tarihi
01 Temmuz 2019

Bitiş Tarihi
31 Aralık 2022

Şirketinizin seyahat giderlerinden tasarruf ettiren, agenta ücreti olmayan uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama ile 360 ° hizmet veren MultiTravel ile tanışın. Üstelik Logo müşterilerine özel 10 adet uçak bileti alımınıza 1 gece otel konaklaması ve GastroClub üyeliği bizlerden size hediye. 960 TL değerindeki GastroClub üyeliği ile 700’den fazla seçkin restaurant ve cafede %50’e varan indirim alabileceksiniz. GastroClub ile alacağınız indirim kullanma hakkının sınırı yoktur. Türkiye’de* bir yıl boyunca GastroClub üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

*(İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum, Çeşme, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Konya, Manisa, Samsun, Van ve Adana’da geçerlidir.)

Uçak Bileti

Yüzlerce ülkede, binden fazla havayolu şirketinden,şirketinize en uygun fiyatları alın, uçus alternatiflerini karşılaştırmalı olarak görün.

Otel Rezervasyonu

Binlerce prestijli otelden şirketinize en uygun konaklama fiyatlarını karşılaştırmalı olarak alın.

Araç Kiralama

Şirket seyahatlerinizde en uygun araçları MultiTravel’a özel avantajlı fiyatlarla kiralayın.

7/24 Online Hizmet

Seyahat satın alımlarınızı tüm cihazlardan 7 gün 24 saat online olarak tamamlayabilirsiniz.

Kural ve Yetki Yönetimi

MultiTravel portalınızı şirket portalınız gibi özelleştirebilirsiniz. Portal üzerinde yapmak istediğiniz kural değişiklikleri, yetki verilen personel tarafından rahatlıkla değiştirilebilir.

Limit ve Bütçe Kontrolü

Limit yönetimi kapsamında şirketinize özel olarak belirlenmiş limit dâhilinde alımlar yapabilir, dilerseniz limitlerinizi anlık olarak güncelleyebilirsiniz.

Detaylı Online Raporlama

Şirketinizdeki tüm seyahatlerin raporlarını dilediğiniz zaman hızlıca portal üzerinden görüntüleyebilir, istediğiniz tüm raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

·       MultiTravel kampanyamızdan yararlanmak için Logo müşterisi olmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında 10 adet uçak bileti alımında, 200TL değerinde 1 gece otel konaklama hediyesi ve ücretsiz Gastroclub üyeliği hediye edilecektir.

·       MultiTravel ile yapacağınız anlaşma için logofirsatlardunyasi.com.tr'ye hiçbir üyelik ücreti ödemeyeceksiniz. Anlaşmanızla ilgili faturanızı MultiTravel tarafınıza yansıtacaktır.

·       Kampanyamızdan 31.12.2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

·       Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

·       Kampanya kapsamında seçkin restoran ve kafelerde %50’ye varan indirim almanızı sağlayan 960 TL değerindeki GastroClub üyeliği ücretsiz sunulacaktır.

·       Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir.


MultiTravel’i herhangi bir online satış platformundan farklı kılan özellikler nelerdir?

Üyelerimiz kurumsal müşterilerden oluşmakta ve sistemimizi müşterilerimizin seyahat satın alma süreçlerini takip edebilme, şirket seyahat politikalarını sistemsel kontrol edebilme, maliyet kontrolü sağlama, müşteri yönetim sistemi ile birlikte, muhasebe ve ödeme işlemlerinde kolaylık sağlama üzerine kurguladık. Çalışanlarınız bu sistem ile kendi biletlerini kendileri alabilecek ve muhasebe ekranlarınıza topluca aktarımı söz konusu olabilecektir. Başka bir deyişle, MultiTravel herhangi bir online satış platformunun sunduğu uygun uçak, otel, araç kiralama hizmet bedellerini size ulaştırmakla birlikte, seyahat yönetiminizin kontrolü ile sonraki alımlarınızda tedarikçileriniz ile toplu pazarlık imkanını da sağlamaktadır.

Biletimi nasıl satin alabilirim?

MultiTravel, seyahat politikalarınıza uygun tüm havayollarını karşılaştırabilmenizi ve en uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilmenizi sağlar. İstediğiniz tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınızla, ister sistemde kayıtlı cari hesabınızla uçak biletinizin teminini sağlayabilirsiniz.

Sistemi kullanabilmek için bir ücret ödemek gerekiyor mu?

Şu anda herhangi bir üyelik ücreti ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz üyelik için sözleşmemizi imzalamanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman sistemi kullanmayı sonlandırabilirsiniz. Üye olur olmaz avantajı fiyatlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

MultiTravel portalini tüm çalışanlarıma güvenle kullandırabilir miyim?

MultiTravel sizin belirlediğiniz politikalar haricinde işlem yapılmasına izin vermez. Kurumunuzun seyahat politikalarını sisteme tanıttıktan sonra tüm çalışanlarınızı sisteme endişe duymadan dahil edebilirsiniz. Eğer isterseniz çalışanlarınızın yaptığı tüm işlemleri onaya tabii de tutabilirsiniz.