BilgeAdam Akademi Eğitimlerinde %40'a Varan İndirim Fırsatı

Logo müşteri ve iş ortaklarına özel avantajlardan hemen yararlanın.

Başlangıç Tarihi
30 Kasım 2021

Bitiş Tarihi
15 Kasım 2022

İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren BilgeAdam Akademi, alanında Türkiye’nin en köklü ve en büyük kurumudur. Sadece teorik değil, pratik tecrübeye de sahip eğitmenleri ile sıkıcı olmayan, uygulamaya yönelik eğitimler verir. Binlerce mezunuyla Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji eğitimleri kurumu olan BilgeAdam Akademi eğitimlerini online-canlı ve İstanbul (Bakırköy, Kadıköy, Maslak) ile Ankara‘daki 4 şubesinde sürdürmektedir.

Kampanya kapsamında;

BilgeAdam Akademi web sitesinde yer alan  genel katılıma açık sınıf eğitimlerinin tamamında liste fiyatı üzerinden %25 indirim,

Microsoft SQL Server Querying and Developing genel katılıma açık sınıf eğitiminde liste fiyatı üzerinden %40 indirim,

Bilgi Yönetimi ve Raporlama genel katılıma açık sınıf eğitimlerinin tamamında liste fiyatı üzerinden %40 indirim,

SQL Server ve Microsoft Office eğitimlerinde kurumunuza özel düzenlenecek kapalı sınıf eğitimlerinde %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan sadece Logo müşterileri ve iş ortakları yararlanabilir.

Kampanya 15.11.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan eğitimin türüne göre kurumsal ve bireysel müşteriler faydalanabilmektedir.

Kampanyaya başvurudan sonra BilgeAdam yetkilileri eğitimle ilgili sizle iletişime geçecektir.

Logo’yla ilişkisi olmayan kişi veya kurumlar kampanyadan faydalanamaz. 

1)      Kampanya kapsamında BilgeAdam Akademi’nin hangi eğitimlerinden faydalanabilirim?

BilgeAdam Akademi web sitesinde yer alan (https://akademi.bilgeadam.com/) genel katılıma açık sınıf eğitimlerinin tamamında liste fiyatı üzerinden %25 indirim,

Microsoft SQL Server Querying and Developing (https://akademi.bilgeadam.com/courses/microsoft-sql-server-querying-and-developing/) genel katılıma açık sınıf eğitiminde liste fiyatı üzerinden %40 indirim,

Bilgi Yönetimi ve Raporlama (https://akademi.bilgeadam.com/course-category/bilgi-yonetimi-ve-raporlama/) genel katılıma açık sınıf eğitimlerinin tamamında liste fiyatı üzerinden %40 indirim,

SQL Server ve Microsoft Office eğitimlerinde kurumunuza özel düzenlenecek kapalı sınıf eğitimlerinde %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

2)     Kampanyaya bireysel olarak başvurabilir miyim?

Logo müşteri ve iş ortağı firmasında çalışan iseniz kampanyaya başvurabilirsiniz.

3)      Kampanyaya başvurduktan sonra süreç nasıl ilerleyecek?

Kampanyaya başvurduktan sonra BilgeAdam yetkili iş ortağı tarafından sizinle iletişime geçilecek ve indirimli eğitim teklifi tarafınızla paylaşılacaktır.

4)     Kampanya süresince birden çok eğitimden yararlanabilir miyim?

Kampanya süresi boyunca kampanya dahilindeki eğitimlerden birden çok kez yararlanabilir, istediğiniz kadar eğitim başvurusu yapabilirsiniz.

5)     Genel katılıma açık sınıf nedir?

BilgeAdam Akademi’nin belirlediği gün, saat ve sürede olan, bireysel ve kurumsal olarak gelen farklı katılımcılardan oluşan açık sınıf eğitimleridir.

6)     Kapalı sınıf nedir?

Eğitimler kurumunuzun ihtiyaçları göz önüne alınarak size özel planlanır. Kapalı sınıflarda sadece kurumunuzun çalışanları eğitim alır. Bu eğtimden sadece kurumsal müşteriler faydalanabilmektedir.